Firma

Tradycja i Zaufanie

Spółka SKAD jest firmą rodzinną, która powstała w 1989 roku. Założyciele firmy, Jan i Halina Dziądziak, ukończyli studia wyższe związane z rolnictwem. Ich wieloletnie doświadczenie w pracy w sektorze rolniczym, okazało się cennym atutem w prowadzeniu własnej działalności i rozwoju firmy. W miarę upływu lat, SKAD stał się miejscem pracy dzieci właścicieli, które również postanowiły związać swoją przyszłość z rodzinnym biznesem.

Początkowo głównym przedmiotem działalności firmy SKAD był handel zwierzętami żywymi – bydłem rzeźnym, jałówkami cielnymi, a sporadycznie także cielętami eksportowymi. Obecnie, dzięki własnej ubojni, firma koncentruje się na sprzedaży mięsa cielęcego.

SKAD posiada własny transport zarówno do przewozu zwierząt jak i samochody chłodnie do przewozu mięsa cielęcego.

Cielęcina

Pochodzenie Ma Znaczenie

Cielęcina z firmy SKAD jest pozyskiwana z cieląt pochodzących z ekologicznych obszarów Polski. Mięso sprzedawane jest w półtuszach lub rozebranych elementach. Istnieje również możliwość zakupu cielęciny pakowanej w vacuum.

Firma SKAD jest bardzo dumna z faktu ze wielu odbiorców od lat jest jej stałymi Klientami. Przekonują ich do tego konkurencyjne ceny i wysoka jakość surowca, która przekłada się na walory smakowe przygotowywanych potraw. Cielęcina jako mięso chude, lekkostrawne, niskokaloryczne oraz bogate w składniki odżywcze jest nieodzownym elementem zbilansowanej diety osób dbających o zdrowie.

„Więcej informacji na temat dobrodziejstw spożywania cielęciny znajdziecie Państwo w zakładce „Zdaniem eksperta”

Maskotki Naszej Firmy

Nasi Stróże

Bary i Benio to dwa bernardyny, które pełnią rolę maskotek w firmie SKAD. Bary jest psem o imponującym wyglądzie. Jego czekoladowy kolor futra i wielkie, błyszczące oczy sprawiają, że trudno nie zwrócić na niego uwagi. Jest spokojnym psem, który zawsze przyjmuje każdego gościa z otwartymi łapami.

Benio, brat Barego, to typowy samiec alfa. Jego gęste futro oraz biało-czarne umaszczenie na głowie sprawiają, że od razu przyciąga uwagę. Pod jego sangwinicznym spokojem kryje się szybki i energiczny czworonóg, który uwielbia zwiedzać okolice oraz szukać tropów dzikich zwierząt.

Oba psy to nie tylko ponad 100 kg czworonożnego szczęścia łącznie. To także równie duże apetyty na kości cielęce, które doskonale wpływają na ich zdrowie i wygląd.

Jeśli masz czworonoga i dbasz o jego zdrową dietę, zachęcamy Cię do zakupu świeżych kości cielęcych. Nie ma psa, który potrafi im się oprzeć.