wtorek, 22 maja 2018 napisz DONOS@

Tradycja i zaufanie

Spółka SKAD jest małą firmą rodzinną, która powstała w 1989 roku. Założona została przez głowę rodziny Jana Dziądziaka i jego małżonkę Halinę. Oboje skończyli studia wyższe związane z rolnictwem. Przy zakładaniu własnej firmy 16 letnie doświadczenie pana Jana, w pracy w POZH na stanowisku dyrektorskim, okazało się cennym atutem. Po skończeniu studiów w Polsce i zagranicą do firmy dołączyły także dzieci państwa Dziądziaków stając się współwłaścicielami firmy.


Pierwotnie firma dzierżawiła plac i budynki od POZH. Główną jej działalnością był handel bydłem, trzodą i materiałem hodowlanym. Po sześciu latach ogłoszono przetarg na dzierżawioną nieruchomość, i tak nasza firma stała się właścicielem obiektu. Od momentu zakupu nieruchomości, rozpoczęliśmy inwestycje w ubojnię cieląt, chcąc rozszerzyć dotychczasową działalność.

 

 Zakład nasz otrzymał kategorię A. Wdrożyliśmy także system HACCAP. Ubojnia cieląt  istnieje już od ponad 10 lat ciesząc się zaufaniem naszych nowych i wieloletnich odbiorców. Aktualnie sprzedajemy mięso cielęce w tuszach, rozebrane na elementy a także na życzenie klienta pakowane w wacum.

 

 Sprzedaż mięsa cielęcego stała się głównym kierunkiem działalności naszej firmy, nie zrezygnowaliśmy jednak z handlu bydłem rzeźnym, jałówkami cielnymi, a sporadycznie także cielętami eksportowymi. Posiadamy własny transport zarówno do przewozu zwierząt jak i samochody chłodnie do przewozu mięsa cielęcego. Naszymi głównymi odbiorcami są sklepy w rejonie oraz hurtownie mięsne na terenie całego kraju.

    biuro@ubojnia-skad.pl 

 

Anna Dziądziak
śr, 15 października 2008 12:00
Data ostatniej edycji: śr, 07 kwietnia 2010 09:19:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0