Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 01 marca 2024 napisz DONOS@

Tradycja i zaufanie

Spółka SKAD jest małą firmą rodzinną, która powstała w 1989 roku. Założona została przez głowę rodziny Jana Dziądziaka i jego małżonkę Halinę. Oboje skończyli studia wyższe związane z rolnictwem. Przy zakładaniu własnej firmy 16 letnie doświadczenie pana Jana, w pracy w POZH na stanowisku dyrektorskim, okazało się cennym atutem. Po skończeniu studiów w Polsce i zagranicą do firmy dołączyły także dzieci państwa Dziądziaków stając się współwłaścicielami firmy.


Pierwotnie firma dzierżawiła plac i budynki od POZH. Główną jej działalnością był handel bydłem, trzodą i materiałem hodowlanym. Po sześciu latach ogłoszono przetarg na dzierżawioną nieruchomość, i tak nasza firma stała się właścicielem obiektu. Od momentu zakupu nieruchomości, rozpoczęliśmy inwestycje w ubojnię cieląt, chcąc rozszerzyć dotychczasową działalność.

 

 Zakład nasz otrzymał kategorię A. Wdrożyliśmy także system HACCAP. Ubojnia cieląt  istnieje już od ponad 15 lat ciesząc się zaufaniem naszych nowych i wieloletnich odbiorców. Aktualnie sprzedajemy mięso cielęce w tuszach, rozebrane na elementy a także na życzenie klienta pakowane w wacum.

 

 Sprzedaż mięsa cielęcego stała się głównym kierunkiem działalności naszej firmy, nie zrezygnowaliśmy jednak z handlu bydłem rzeźnym, jałówkami cielnymi, a sporadycznie także cielętami eksportowymi. Posiadamy własny transport zarówno do przewozu zwierząt jak i samochody chłodnie do przewozu mięsa cielęcego. Naszymi głównymi odbiorcami są sklepy w rejonie oraz hurtownie mięsne na terenie całego kraju.

    biuro@ubojnia-skad.pl 

 

Anna Dziądziak
śr, 15 października 2008 12:00
Data ostatniej edycji: so, 18 maja 2019 09:45:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę