Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 01 marca 2024 napisz DONOS@
avatar

Sprzedaż mięsa cielęcego

 

Podstawową działalność naszej firmy stanowi sprzedaż mięsa cielęcego. Ubojnia nasza posiada kategorię A i istnieje na rynku już od 10 lat, ciesząc się zaufaniem zarówno nowych jak i wieloletnich odbiorców.

 

 Mięso pozyskujemy z cieląt pochodzących z ekologicznych obszarów Polski. Istnieje możliwość zakupu cielęciny w półtuszach lub rozebranej na elementy. Naszym klientom oferujemy także mięso cielęce pakowane w wacum.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

 

aniadziadziak@yahoo.com

 

 Rzetelna Firma

Anna Dziądziak
śr, 03 września 2008 09:26
Data ostatniej edycji: so, 18 maja 2019 09:46:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę